tehnica start-stop

28-04-2007
dor-el
Nu este medic/terapeut
dor-el
Ca si alti barbati sufar de ejaculare rapida, chiar la inceputul actului sexual. Am auzit de tehnica de antrenament start -stop. Unde pot afla detalii. Ce alte tehnici de eductie/ antrenament sunt utile in aceste situatii ?
4 comentarii
0
20-05-2007, ora 00:00
oana733
Nu este medic/terapeut
oana733
parere mea e ca nu suferi de nici o boala, asta e duar in imaginatia ta,
te exciti prea tare, din cauza asta se intampla asa, partenera ta ar trebuii sa inteleaga
0
23-05-2007, ora 00:00
dor-el
Nu este medic/terapeut
dor-el
Multumesc Oana !. Este adevarat ca ma excit prea tare. Daca cunosti ceva detalii cum s-ar putea ameliora aceasta stare de excitatie te rog sa-mi raspunzi. Ma consider sanatos, chiar in forma buna !
0
27-05-2007, ora 00:00
oana733
Nu este medic/terapeut
oana733
nu trebuie sa-ti faci atatea griji din cauza asta, atata timp cat va simtiti bine impreuna; asta este tot ce conteaza, nu esti singurul baiat caruia i se intampla.
cel mai bine ar fi sa discuti cu partenera ta
EU SUNT CONVINSA CA O SA TE INTELEAGA, SI CA NU I SE PARE ASA O PROBLEMA, TU DRAMATIZEZI CAM MULT.
0
27-08-2010, ora 11:18
ionutrus
Nu este medic/terapeut
ionutrus
Si eu am o problema:D... Ejaculez fff repede maxim 3, 4 minute si sincer nu stiu ce sa fac.Ma excit prea tare... daca cineva imi poate da un sfat... V multumesc mult
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.