test de hormoni

06-07-2007
lukits
Nu este medic/terapeut
lukits
Mi-am facut un test hormonal la o policlinica si nu stiu cum sa procedez, as vrea sa incep sa iau anticonceptionale si nu stiu daca sa merg la un ginecolog sau pur si simplu cu rezultatul sa ma adresez unei farmaciste si sa imi recomande un sortiment.
1 comentarii
0
06-07-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Este preferabil sa mergeti la doctorul dv pentru consiliere.
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul