test drog si alcol

04-03-2016
marius2894
Nu este medic/terapeut
marius2894
Salut am consumat sambata 27 februarie cocaina..si am baut cam mult iar acum aflai ca luni fiind 7 martie trebuie sa fac test de droguri si alcol pentru o angajare? Si...sunt cam curios o sa imi iese...sau ce pot consuma pentru a elimina din corp...tin sa precizez ca nu consum regulat...e a 4 oara.ocazional
... sunt si fumator afecteaza cu ceva e foarte important testu asta pentru mine astept pareri cat mai sigure va rog
7 comentarii
0
04-03-2016, ora 17:14
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Lapte, multe lichide.
0
04-03-2016, ora 17:47
marius2894
Nu este medic/terapeut
marius2894
Da deja am inceput de ieri sa beau lapte si ceai pentru detoxifiere in loc de apa oricum daca voi primi jobu nu o sa mai consum pentru ca testul o sa mai fie repetat fara ca eu sa fiu anuntat...dar am sanse sa trec de testu asta? O sa fie test in urina sunt foarte stresat.din cauza asta
0
04-03-2016, ora 21:38
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Trimiteti un mesaj privat doamnei psiholog

http://forum.romedic.ro/user.php?id_user=149074

Dumneaei cred ca stie sa va zica exact numarul de zile in care cocaina e eliminata din corp.
0
04-03-2016, ora 23:16
marius2894
Nu este medic/terapeut
marius2894
Ok am inteles multumesc
0
06-03-2016, ora 16:01
Psiholog Cristina-Mihaela Stoian
Psihologie, Bucuresti, sector 1
Psiholog Cristina-Mihaela Stoian
Ti-am raspuns Marius. Toate cele bune!
0
10-03-2016, ora 21:11
marius2894
Nu este medic/terapeut
marius2894
Am reusit sa aman testul pana azi si lam trecut multumesc pentru raspunsuri si pentru mesaj doamna cristina stoian oricum fie ca vreau fie ca nu trebuie sa renunt si la alcol si la cocaina pentru ca aici se repeta testul fara a fi anuntat...deci niciodata nu poti sti
0
10-03-2016, ora 22:18
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Trebuie sa renunti pt ca poti sa faci boli de nervi si ajungi client al spitalelor de psihiatrie.
Avem suficiente cazuri pe forum.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Anumite trăsături din adolescență pot crește riscul consumului de droguri la maturitate
  • Obiceiul de a căuta droguri, un factor de risc pentru recidivă în rândul foștilor consumatori de droguri
  • Muzica indigenă ajută persoanele care se recuperează de dependența de droguri sau alcool să se vindece mai repede
  •