Testicul mai mare decat celalalt

16-01-2006
bocavia23
Nu este medic/terapeut
bocavia23
Am un testicul mai mare si mai 'lasat' decat celalalt. e normal??? Si e cam 'sensibil'...mai sensibil decat celalalt...PLS HeLP!!! multzumesc
4 comentarii
0
17-01-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Nu sunt sigura ca testiculul e mai mare.poate e vorba doar de punga scrotala.Daca totusi despre testicul e vorba si pentru ca nu stiu exact ce inseamna "sensibil"iti recomand sa mergi la un urolog
0
17-01-2006, ora 00:00
bocavia23
Nu este medic/terapeut
bocavia23
Um...cateodata ma doare..dar durerea a aparut de la revelion(cand m-am sarutat..mult... cu prietena mea). Are vreo legatura??
Si de ce este un testicul mai mare decat celalalt si mai lasat??
0
02-05-2007, ora 00:00
alexandru006
Nu este medic/terapeut
alexandru006
o cunostinta de a mea a fost operata pentru ceva de genu.. cik vasul testicolului era blocat si nu ii ajungea sange.. nusht exact, mergi la un control
0
03-07-2011, ora 02:25
paul25
Nu este medic/terapeut
paul25
Buna, am o intrebare unul dintr-e testicole este diferit de celalalt, unul dintre ele are o punguta mai mare "cam neobijnuita"si cand o apas ma doare, si acea puguta e impreuna cu testicolul.e normal asa ceva sa am aceea punguta mai mare de cat celalalt?
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testiculul
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.