Testicule "miscatoare" + senzatie ciudata.

14-03-2014
Vasileee
Nu este medic/terapeut
Vasileee
Buna ziua am o problema precum zice si titlul acestui subiect, va rog frumos ajutatima cu un sfat daca puteti multumesc.

Am o problema cu, , testiculul drept ma inteapa un pic si simt ca amandoua testicule se misca (am incercat sa ignor dar dupa 10 zile nu a trecut si m-am dus la doctor la, , chirurg" sa imi verifice daca am probleme, , hernie sau ceva de genu " si a spus ca nu am nici o problema, , , a zis ca senzatia asta o am de la intindere ceva de genu...dar eu totusi cred ca am ceva.De cand am fost la control a trecut 5 zile si inca nu a disparut problema mea.

Aveti ceva sugesti ce as putea face sau ce am ?

Ar putea fi de la prea mult act sexual sau ?
3 comentarii
0
15-03-2014, ora 11:15
Vasileee
Nu este medic/terapeut
Vasileee
Ceva ajutor va rog?
0
02-04-2014, ora 19:04
radu1234
Nu este medic/terapeut
radu1234
Am o problema asemanatoare, zici ca este razboi in interiorul scrotului. Cum ai rezolvat-o? Te rog sa raspunzi, mersi.
0
18-04-2014, ora 08:07
Psiholog Stefan Liviu
Psihologie, Ploieşti
Psiholog Stefan Liviu
Eu zic ca ar trebui sa va ganditi daca:
ati depus efort: ridicari de greutati, gimnastica la sala de forta;
ati practicat vreun sport: ex. fotbal;
v-ati lovit accidental in zona genitala;
ati adoptat o pozitie in care s-a exercitat o presiune (o forta de strangere) a penisului si/sau testicolelor.
Discutam, nu?
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testiculul
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.