tipuri de implante
Buna ziua
am nevoie de 3 implante dentare si nu stiu incotro sa ma indrept. Am vazut o oferta buna de la Centro italiano di implantologia si as vrea sa aud ceva pareri; sint ok?
am nevoie de 3 implante dentare si nu stiu incotro sa ma indrept. Am vazut o oferta buna de la Centro italiano di implantologia si as vrea sa aud ceva pareri; sint ok?
3 comentarii
Buna seara
Din ce oras sunteti? Ar trebui sa mergeti pe recomandari de la cunostinte daca nu stiti la cine sa ajungeti.
Din ce oras sunteti? Ar trebui sa mergeti pe recomandari de la cunostinte daca nu stiti la cine sa ajungeti.
Si eu am vazut o aferta buna la aspiratoare.Pot sa mi cumpar ca nu se intampla nimic;doar nu mi-l implantez in os!Nu-i cunosc pe cei de la clinica solicitata dar m-a distrat chestia cu oferta versus sanatate.Succes!!!
salut lau,
daca o sa cauti bine o sa gasesti oferte pentru implanturi dentare bune si la preturi accesibile. nu stiu in ce masura pot sa dau aici nume de clinici, insa pot sa-ti recomand implanturile bredent din germania si alpha bio din israel. sunt foarte bune dpdv al raportului calitate-pret. bineinteles ca exista multe marci de implant, unele chiar mai scumpe. nu stiu in ce masura se pot pune aici linkuri, insa eu am gasit la adresa de mai jos o lista completa cu firmele care produc implanturi:
------------------*
sper sa nu fie considerata reclama la produse si sa apara in comment. altfel, iti urez multa sanatate si succes!
a.
(*modificat de admin)
daca o sa cauti bine o sa gasesti oferte pentru implanturi dentare bune si la preturi accesibile. nu stiu in ce masura pot sa dau aici nume de clinici, insa pot sa-ti recomand implanturile bredent din germania si alpha bio din israel. sunt foarte bune dpdv al raportului calitate-pret. bineinteles ca exista multe marci de implant, unele chiar mai scumpe. nu stiu in ce masura se pot pune aici linkuri, insa eu am gasit la adresa de mai jos o lista completa cu firmele care produc implanturi:
------------------*
sper sa nu fie considerata reclama la produse si sa apara in comment. altfel, iti urez multa sanatate si succes!
a.
(*modificat de admin)
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Amorteala persistenta la jumatate de barbie dupa implant
- 2Acte primite dupa implanturi dentare?Consult post operator?
- 2Umflatura implant dentar
- 2Puroi implant dentar
- 3Implant
- 2Implant dentar cu aditie de os.
- 1Alternative la sistemul "All-On-X" ?
- 1Adiție de os, am rămas cu obrazul mult mai voluminos!
- 1Despre latimea coroanelor pe implant dentar
- 3Adiție osoasă la aproape 4 ani de la implanturi dentare