tratament de ligatura a hemoroizilor la proctoline iasi

01-09-2007
catimatei
Nu este medic/terapeut
catimatei
am inceput tratamentul de ligatura a hemoroizilor pe care ii am in stadiul 3-4 dar sunt dupa prima sedinta, dupa o saptamana de la interventie inca am dureri, oare cum va fi pt dureaza 7-10 sedinte. sper sa dea rezultate, ca e si costos si pe termen lung
1 comentarii
0
18-11-2020, ora 13:41
Dada-armonie
Nu este medic/terapeut
Dada-armonie
Cea mai rea experienta - PROCTOLINE BUCURESTI ! Vreau sa ii reclam la Ministerul Sanatatii si la alte institutii pentru RECLAMA MINCINOASA CA PROCTOLINE REZOLVA tot ce tine de hemoroizi. MINCIUNA!
Am fost pt 2 amarate de tromboze micute, am platit 740 lei, a durat 10 min interventia si de o saptamana sufar cumplit, sunt in concediu medical, stau la pat efectiv, mananc la pat si MI-E MAI RAU decat inainte. S-au umflat, au devenit hemoroizi externi, ma dor, ustura. Nu am avut asemenea simptome inainte ! Mai bine le topeam prin masaj cu crema. Cine m-a pus sa merg la dr. Popa Sorin ? Nu m-a avertizat in nici un fel, mi-a zis ca a doua zi nu mai am nimic. De o saptamana mi-e mai rau decat inainte.
NU RECOMAND PROCTOLINE !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici