Tratamentul nu a functionat

09-04-2020
Serena.S
Nu este medic/terapeut
Serena.S
Buna ziua!In urma ultimului consult la ginecolog am primit tratament cu Tergynan, crema Nidoflor si spalaturi cu Tantum Rosa timp de 10 zile.Dupa penultima utilizare am avut o usoara sangerare timp de doua zile, probabil din cauza unei leziuni provocate cu irigatorul.La o saptamana dupa incetarea tratamentului am inceput iar sa am aceeasi secretie specifica infectiei micotice.Mentionez ca in timpul tratamentului nu am avut contact sexual, iar partenerul meu s a tratat cu o crema recomandata de dna doctor.Ce pot face acum..?Am tot avut aceeasi problema si dupa tratament cu Gynofort, nu reusesc sa fac sa dispara aceasta infectie.
3 comentarii
0
09-04-2020, ora 19:09
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Intrati pe site-ul pacient.assmb.ro si gasiti acolo 300 de medici care raspund online gratuit. Este o platforma realizata de Primaria Capitalei. Completati formularul si vi se va raspunde foarte rapid.
0
09-04-2020, ora 20:50
Serena.S
Nu este medic/terapeut
Serena.S
Platforma respectiva este pt pacientii spitalelor din Bucuresti.Avand in vedete ca nu locuiesc in Bucuresti si nu am fost tratata acolo, nu am ce medic sa selectez in formular.
0
09-04-2020, ora 22:20
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Selectati un medic oarecare. Nu vi se cere decat numele si varsta.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența dintre infecția urinară și infecția genitală
  •