Umflatura la anus

07-02-2019
Crina D
Nu este medic/terapeut
Crina D
De o saptamana si ceva mi-a aparut o umflatura cat un sambure sau bob de mazare la anus.Nu ma doare, nu sangereaza, doar ma deranjaza ca este acolo si nu stiu de ce a aparut sau de ce nu trece.
Am luat 3 zile supozitor hemorzon dupa am intrerupt pentru ca m-am gandit ca este pentru hemoroizi interni si poate nu imi face nimic.Apoi am luat crema hemorzon cu care ma fac de 4, 5 zile dimineata si seara dar nu trece.Mi se pare ca sa mai micsorat fata de inceput dar de trecut nu trece.
Ce pot sa fac?
Ce poate fi?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici
03-03-2020, ora 11:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Hepa Action
Hepa Action - Susține funcționalitatea ficatului
Dublă acțiune: acțiune specifică asupra funcției hepatice - hepatoprotectoare, coleretică (creșterea secreției de bilă) și colagogă (facilitarea fluxului biliar) și acțiune generală de detoxifiere datorită Complexului NEODETOX. Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.