Umflatura sub gland

30-05-2017
Andrei151
Nu este medic/terapeut
Andrei151
Buna ziua, am o nelamurire de o mare perioada de timp. Am 15 ani, n-am avut contact sexual.
De vreo 2 ani am o umflatura sub glandul penisului, ce pare a fi atasata de pielea ce il acopera, pe partea interioara, deasupra, de culoare alba, destul de voluminoasa, la vreun centimetru.
Precizez ca inainte de a aparea am avut un fel de tesut tare sau zgarci nu stiu exact fix in zona aceea.
Problema nu este de igiena, deoarece fac dus foarte des, fara efect.
Am cautat peste tot despre aceasta umflatura, nici macar o poza care sa ma ghideze spre vreun verdict.
Nu am fost la medic, nu vreau sa merg la medic, nu am avut curaj nici sa ii spun/arat tatalui meu, deoarece nu ma ingrijora foarte tare, dar acum ma ingrijoreaza deoarece mai devreme sau mai tarziu am sa imi incep viata sexuala si nu doresc sa am aceasta "chestie" in continuare!
Daca incerc sa umblu la ea, se rupe un strat de piele mica de pe ea, ramane ca un crater de culoarea pielii, curge sange(foarte foarte putin) si doare destul de rau( in momentul acela sau la atingere), iar mai tarziu se regenereaza din nou, devine din nou mare, alba si inestetica...
Arata in genul : http://i65.tinypic.com/maxz10.jpg
Va multumesc si sper ca o sa imi raspundeti !
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.