Un caz particular! Cer ajutor

06-11-2016
Vlad3
Nu este medic/terapeut
Vlad3
Salut
Am avut primul act sexual cu prietena mea acum 2 zile
La fel și la ea a fost primul act sexual
După acest act se simte rău
Dureri de burta, grețuri.
Vreau sa menționez ca a fost neprotejat
Doar câteva penetrări
Ejacularea nu a avut loc
Dar prietena mea a simțit nevoia ca necesita protejat a zis stop și acest act sa oprit definitiv
După ce ne-am oprit am văzut ambii ceva unsuros și alb
Ce se întâmplă cu prietena mea? De ce se simte rău deja de 2 zile? E ceva normal? În cel mai rău caz poate sa înceapă o sarcina?
3 comentarii
0
07-11-2016, ora 09:50
Psiholog Pătraşcu Roxana
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pătraşcu Roxana
Vlad3, se recomanda programarea la ginecolog, la un cabinet de planificare familiala pentru consult, pentru a vi i se explica metodele contraceptive, o educatie despre BTS, informatii specializate etc. Asadar, programati-va cat mai repede pentru a rezolva problema (daca exista) si pentru a inlatura starile anxioase.

Toate cele bune!
0
07-11-2016, ora 14:49
Vlad3
Nu este medic/terapeut
Vlad3
Nu dorește sa treacă un astfel de cabinet
O astfel de consultație
Doresc mai multă informație asupra acestui caz
Menționez ca a fost max 5 penetrări
0
07-11-2016, ora 21:38
cris_89
Nu este medic/terapeut
cris_89
Cum adica nu doreste? Convinge-o, zi-i ca te superi pe ea daca nu face asta, zi-i orice. E spre binele ei si al vostru sa stiti ce se intampla. Acel 'ceva unsuros si alb' poate sa fie de la lubrifiere, dar poate la fel de bine sa fie o boala. Da, e de ajuns o penetrare pt a ramane insarcinata, nu conteaza daca ai ejaculat inauntru sau nu. Lichidul preejaculator contine si el spermatozoizi ca atare, exista sanse sa ramana insarcinata, chiar daca mici.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici