un sfat doresc si eu;

15-10-2007
mysha
Nu este medic/terapeut
mysha
In urma cu nu an de zile mi s-a prescris ca anticonceptionale Mercilon.Am citit pe forum ca trebuie luata o pauza.La cat timp in cazul meu? Este neaparata nevoie sa consult un medic ginecolog? Caci nu-mi doresc sa aiba repercursiuni pe viitor neglijenta mea.Va multumesc mult si astept raspunsurile dvs.
1 comentarii
0
21-10-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Este oricum nevoie de un consult, cel puţin o dată pe an.
De regulă, nu este nevoie de nici o pauză de administrare.
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul