unflatura in gat mai jos de omulet de culoare alba cu mici vase de sange pe ea..!!!

02-11-2016
mariuspara
Nu este medic/terapeut
mariuspara
Buna ziua am o unflatura in gat mai jos de omulet pe partea dreapta e cat un bob de porumb sa spun si la forma si marime de culoare alba dar cu mici vase de sange pe deasupra, nu ma supara dar as vrea sa stiu ce ar putea fii pana ajung la doctor am facut o programare dar tinand cont ca sunt in alta tara dureaza ceva asa e sistemul.tin sa precizez ca akuma 4 luni am avut o infectie la urechea dreapta trata cu augumentin de 1000 zece zile.dar care a a revenit am consultat alt doctor care mi-a spus ca este o ciuperca am tratato cu alt antibiotic..ciprinol 500 mg plus picaturi de pus in ureche ciprofloxacin si exoderil asta mi-a prescris si akuma iar a revenit durear in ureche partea dreapta cu mici dureri de cap.si parca simt o inflamare a caiii respiratorii pe dreapta o mica inflamare.azi am fost la doctor am luat programare orl care o am de abia pe 15 noiembrie pana atunci mi-a dat deltacortene cate o pastila pe zi timp de 4 zile care are 25 mg dupa care in 6 zile cate jumatate
akuma ar putea avea umflatura alba din interioru gatului cu ce am avut a ureche si ce ar putea fi multumesc si astept un raspuns ptr ca pana pe 15 mai e mult.!!!...si umflatura e desprinsa exact seamana cu un dinte alb crescut in sus.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Noduli la gât (noduli limfatici laterocervicali, noduli tiroidieni)
  •