Ganglion sau umflatura sub barbie

06-11-2016
RoBy1
Nu este medic/terapeut
RoBy1
Buna seara!
Recent am descoperit in timp ce palpam zona gatului, mai exact chiar sub barbie o umflatura, nici moale dar nici tare. Mentionez ca am fost fumator aprox 7 ani pana acum 1 saptamana. Am 25 de ani. Umflatura este imediat dupa ce se termina partea osoasa a barbiei. De la ce ar putea sa fieaceasta umflatura sub barbie?
3 comentarii
0
06-11-2016, ora 22:20
Dr. Markus Sorin
Medicina interna, Sighetu-Marmatiei
Dr. Markus Sorin
Mergeti la ORL sa vi-l palpeze si ulterior sa recomande pasii de urmat.
0
07-11-2016, ora 08:06
RoBy1
Nu este medic/terapeut
RoBy1
Asa o sa fac. Multumesc pentru raspuns.
0
19-02-2017, ora 12:53
Evalinka
Nu este medic/terapeut
Evalinka
Buna RoBy, ai aflat mai multe detalii intre timp? Ai putea sa imi spui cum s-a solutionat problema ta? Multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

08-10-2019, ora 11:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Dă-ți imunitatea la maxim cu Jamieson!
Dă-ți imunitatea la maxim cu Jamieson!
Multi Complete de la Jamieson este un supliment pe bază de multivitamine care oferă 100% din porția zilnică a celor mai importante substanțe pentru sănătatea organismului. Scopul acestor vitamine este întărirea organismului, stimularea imunității și suplimentarea energiei. Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.