Urgent!!!

16-11-2012
juliaaa
Nu este medic/terapeut
juliaaa
In luna martie am avut un contact sexual neprotejat, in urma caruia am luat postinor.In rest nu am mai avut probleme.Insa in luna mai, am avut un contact sexual protejat in care s-a rupt prezervativul.Cum nu am avut nicio posibilitate sa i-au din nou postinor, nu am actionat in niciun fel.De atunci ciclul mi-a venit regulat, insa dupa 6 luni de ciclu regulat, acesta mi-a intarziat aprox. o saptamana.Care ar putea fi cauza??/Si ce ar fi de facut?Multumesc!
1 comentarii
0
29-11-2012, ora 19:15
safe
Nu este medic/terapeut
safe
Ciclul mai intarzie uneori! 7, 10 zile e o intarziere care se incadreaza in limitele normale. Daca iti va mai intarzia si altadata, ar fi bine sa te prezinti la un consult ginecologic.
Adaugă un comentariu / răspuns