urgent.sunt insarcinata?

26-09-2010
lovelygirl93
Nu este medic/terapeut
lovelygirl93
buna.de cv vreme ma streseaza un gand.am facut sex protejat cu prietenul meu, la 3 zile inainte de a avea menstruatie(am ciclu neregulat...).am folosit prezervativ, nu s-a spart.insa.exista pericolul de a curge sperma pe langa prezervativ?...va rog sa ma ajutati.cat de repede..:-s...va multumesc anticipat :):*
4 comentarii
0
16-10-2010, ora 10:39
elena nistor
Nu este medic/terapeut
elena nistor
buna ziua, de obicei imi venea ciclul intre13-15, azi suntem in 16 si inca nu mi-a venit.eu si sotul meu nu ne protejem, decat ca el nu ejecula in mn.nu am nici un simptom ca as fi gravida, spuneti-mi ce am de facut.va rog frumos cat mai urgent,
0
02-11-2010, ora 19:31
pups
Nu este medic/terapeut
pups
in ziua cind treb sa am ciclu, am facut pentru prima data sex cu prietenul meu.am avut dureri insuportabile in burta shi greturi, chiar a doua zi. au trecut trei zile, ash fi putut ramine insarcinata????? va rog ajutatima!! va rog!!!!!
0
02-11-2010, ora 19:42
lovelygirl93
Nu este medic/terapeut
lovelygirl93
dupa parerea mea, nu.sansele de la ramane insarcinata sunt minime(in timpul menstruatiei sunt cele mai mici sanse de a ramane insarcinata, aproape nule)
0
28-06-2011, ora 19:22
aernest
Nu este medic/terapeut
aernest
nu exista pericol sa curga ceva le langa sau cum zici tu.dar daca tot esti super nedumerita fac un test de sarcina dimineata si vei afla raspunsul
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •