Usturime pe canal la extremitatea penisului

13-04-2019
Adrian973
Nu este medic/terapeut
Adrian973
Am facut sex cu o persoana nu tocmai de incredere. Am folosit prezervativul, dar dupa, am dat cu spary pe penis pt orice eventualitate. Mai tarziu m-am spalat si cu spirt. Dupa doua -trei ore am inceput sa simt o usturime la capatul penisului pe canal. Bolile cu transmitere sexuala se pot manifesta asa repede? Sau sa fie de la spray canalul iritat?
4 comentarii
0
13-04-2019, ora 13:58
EU2017
Nu este medic/terapeut
EU2017
Daca ai folosit prezervativul corect nu aveai cum sa ai usturimi...in cel mai rau caz te lipesti de hpv sau herpes care se iau si cu prezervativ
0
13-04-2019, ora 14:30
Adrian973
Nu este medic/terapeut
Adrian973
Daca a pus si gura? Din ce am citit, ar trebui simptomele sa apara dupa cateva zile. Parca prea devreme dupa o ora- doua. Abia a trecut o zi.
0
13-04-2019, ora 15:13
EU2017
Nu este medic/terapeut
EU2017
Daca a pus si gura.fara prezervativ.se poate lua BTS...Ca simptome nu stiu sa ti spun la cat timp apar.
0
13-04-2019, ora 16:09
Dr. Rares Ignat
Psihologie, Bucuresti
Dr. Rares Ignat
e mai probabil sa fie de la spray - daca persista usturimea consulta insa un medic
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.