usturimi in zona genitala

29-05-2013
elenushelena
Nu este medic/terapeut
elenushelena
Buna ziua! Am niste usturimi in zona genitala si nu stiu din ce cauza. Asta se intampla o data la cateva zile, nu este o usturime constanta si se manifesta doar pe suprafata labiilor. Nu stiu ce sa mai fac sa scap de ele. Mentionez ca nu sunt activa din punct de vedere sexual. Va multumesc!
2 comentarii
0
30-05-2013, ora 12:10
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Poate sa fie vorba despre o alergie.
Ai schimbat sapunul, gelul de dus, saponul, etc, in ultimul timp?
Pana ajungi la medic, cumpara-ti Nivea intimo si vezi cum te simti. Este cu acid lactic si are ph-ul potrivit zonei intime, fara a-l afecta.
0
30-05-2013, ora 17:10
elenushelena
Nu este medic/terapeut
elenushelena
Multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

14-02-2020, ora 09:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Multi Complete de la Jamieson
Imunitate la maxim cu Jamieson!
Multi Complete de la Jamieson este un supliment pe bază de multivitamine care oferă 100% din porția zilnică a celor mai importante substanțe pentru sănătatea organismului. Scopul acestor vitamine este întărirea organismului, stimularea imunității și suplimentarea energiei. Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.