Vă ajut să treceți peste anxietate.Va răspund la orice întrebare despre anxietate.

10-03-2021
Andrei272727
Nu este medic/terapeut
Andrei272727
Vă salut cu respect pe toți!
Numele meu este Cristian, am trecut prin anxietate, ipohondrie, atacuri de panică timp de 2 ani de zile și am reușit să înțeleg cum se trece peste această problemă, ATENȚIE, SE TRECE PESTE, NU SE VINDECĂ, pentru că nu este o boală în opinia mea, deci nu ai ce sa vindeci.
Lăsați aici o modalitate de contact și discutăm orice, oricând la orice oră aveți nevoie, despre această problemă, peste care o sa vă ajut sa treceți.
O zi frumoasă și liniștită tuturor!
3 comentarii
0
10-03-2021, ora 14:03
360
Nu este medic/terapeut
360
e de apreciat gestul tau, insa esti depasit de situatie. anxietatea generalizata este complexa si se manifesta diferit de la o persoana la alta. ma indoesc ca vei stii sa indrumi oamenii cu aceasta afectiune pe drumul cel bun

cunosti simptomele si poate stii sa le tratezi, insa ce trebuie tratat e cauza anxietatii, iar tu ma indoesc ca stii sa faci asta
0
12-03-2021, ora 12:55
Andrei272727
Nu este medic/terapeut
Andrei272727
Ești psiholog sau psihoterapeut așai? Doar la voi e soluția vindecătoare, nu? Pe zeci de milioane.. Nj e nimic de tratat, e doar de corectat.
0
12-03-2021, ora 13:33
360
Nu este medic/terapeut
360
nu sunt psiholog. doar am studiat domeniul pt ca am avut si eu probleme de anxietate
repet, e de apreciat ce incerci sa faci, insa incearca sa ajuti oamenii in alte modalitati
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul