ROmedic Black Friday:  reduceri la serviciile de promovare a cabinetelor, clinicilor și firmelor medicale

Va rog ajutați mă cu un sfat... durere in partea dreapta, greață de la stomac și diaree

27-09-2021
Suparat 25
Nu este medic/terapeut
Suparat 25
Am avut probleme cu stomacul
Balonări, dureri stânga dreapta jos sub coaste, scaun dereglat, greață.Am făcut analize sânge coprocultura urină și ecografie abdominala.
Am fost la medicul de familie mi-a dat fel și fel de pastile fara nici un efect.Nu am carnet de sănătate deci am cheltuit mulți bani și Dupa 4 luni abia am reușit să ajung la un gastro să-mi spună că am intestin iritabil.
Mi-a dat un tratament de o lună și l-am urmărit.
Cât am luat acest tratament mi-am mai revenit destul de mult pot să spun că chiar scăpasem de toate simptomele care le aveam.
După puțin timp după ce am terminat tratamentul Scaunul iarăși sa dereglat total.Am zis sa mai las poate imi revin dar nimic.
A trecut ceva vreme ca sa ajung In momentul acesta unde am 3 zile de când imi este extrem de rau mă simt amețit și obosit rău de tot îmi este greață și scaunul la fel tot rău.
Am o durere in partea dreapta sub coasta de câteva zile dar Aseară am avut durere mare care ma ținut destul de mult și simțeam mici înțepături.
Am simțit și în partea stângă ceva dar nu foarte tare.
Când mă aplec imi vine o greață de la stomac și câteodată cand bag ceva în gură îmi vine greață cu o senzație că trebuie să merg la baie...o senzație de diaree.
Azi ma simt foarte foarte rău Va rog sunt speriat nustiu ce sa fac nu am carnet de sănătate și nici multi bani că să cheltui aiurea pe pastile și medici care nu mă pot ajuta.
Mulțumesc.
1 comentarii
0
08-10-2021, ora 23:53
adriananencu
Nu este medic/terapeut
adriananencu
Buna! Ma confrunt cu acceasi problema! Oare ai gasit vre-o rezolvare? Sau ai aflat cauza?
Multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.