vad in ceata

26-12-2009
george85
Nu este medic/terapeut
george85
buna. am o problema la ochi. am fost la un consult si am fost diagnosticat cu conjuncivita cronica acutizata. mi-au fost prescrise urmatoarele medicamente: betabioptal, nettacin si floxal. dupa o saptamana de folosintza am inceput sa vad in ceatza, sa simt ca-mi expledeaza ochii, sa ma deranjeze culorile deschise si sa vad aureole in jurul becurilor. am incetat tratamentul dar simtomele tot persista. ce pot sa fac in acest caz?multumesc.
3 comentarii
0
26-12-2009, ora 21:31
nosense
Nu este medic/terapeut
nosense
Fati niste analize mai amanuntite nu e prea bine daca dupa medicamente vezi in ceata poate le respinge org
0
26-12-2009, ora 21:39
george85
Nu este medic/terapeut
george85
pai si daca am incetat sa folosesc aceste medicamente nu se va remedia situatia?
0
26-12-2009, ora 21:41
nosense
Nu este medic/terapeut
nosense
eh asta am spus si eu e clar daca dupa medicamente vezi in ceata mai ales la ochi incearca ceva natural:) citeste si tu pe internet ceva frunze plante ceva ceaiuri calde tampoane pe ochi
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testul oftalmologic ce permite diagnosticarea problemelor de vedere la domiciliu
  • Ochelari care pot reduce progresul miopiei la copii
  • Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.