Vibratul urechii
Salut, sunt Andrei şi de curând am fost diagnosticat cu otită, nu ştiu sigur ce tip. Am luat tratamentul propus de doctor. Ochiul a început să îmi lăcrimeze şi din ureche îmi curge un lichid care se întăreşte şi care se lipeşte de pereţii canalului auditiv şi când îl scot mă doare tare... Astăzi a început să îmi vibreze urechea când stau în pat, adică când stau în linişte. Întrebarea mea este dacă aceasta vibratie este un lucru grav...Ce ar trebui să fac?
1 comentarii
sa te intorci la medicul ORL
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5acum 6 luni am avut un accident care s-a soldat cu dubla fractura de mandibula... tiuit in urechi
- 3Microb in urechea dreapta
- 5Problema grava ureche. AJUTATI-MA!
- 5Problema urgenta.Va rog din toata inima... Nu aud bine!
- 8Otita la copii
- 40durere langa ureche!
- 12infectie ORL
- 9Tinitus redeclansat
- 6contraindicatii dupa operatia de otoscleroza
- 13otite repetate si ciuperca in ureche
- 2Ganglion inflamat langa ureche
- 3tratament polipi in ureche
- 1Ganglion ureche, dureri de dinti.
- 10Umflatura sub urechea stanga
- 0Pocnituri in urechi...daca cineva sufera de ele si daca pana acum sau tratat
- 2Ureche infundata cu coajba
- 8ajutati-ma cu o informatie... aud non stop in ureche un puls de azi noapte
- 1otita copil 5 ani faza incipienta
- 5Durere de ureche
- 1Durere de ureche
Mai multe informații despre: Otita externa Urechea
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: