virgina? sau...

15-01-2009
cristian17
Nu este medic/terapeut
cristian17
Salut, am o prietena de cv timp, si astazi am facut sex fiind prima oara pt ea...dar nelamurirea mea este urmatoarea:
Cand am incercat sa o penetrez prima oara a spus k o doare. nici macar capul penisului nu a intrat, a 2-a oara la fel. a 3-a oara a intrat un pic cam greu apoi dintr-o data a intrat foarte repede, insa nu i-a curs sange deloc. mai era virgina sau pur si simplu eu am dezvirginat-o dar nu i-a curs sange deloc, ori inca nu i s-a rupt himenul ? vreau sa aflu un raspuns clar si concret, ms !
7 comentarii
0
15-01-2009, ora 21:43
cristian17
Nu este medic/terapeut
cristian17
si inca ceva... dupa ce am terminat.tin sa precizez k nu am vrut sa fortez nota :).. dupa ce am "dezvirginat-o" nu am penetrat-o de foarte multe ori pt. k din cate stiu nu este prea placut pentru prima oara pentru o fata... iar ea se vaita de niste dureri usoare in zona abdomenului...sper sa-i treaca in 2 zile maxim..
0
15-01-2009, ora 23:17
helgiu
Nu este medic/terapeut
helgiu
ce varsta are prietena ta?
0
16-01-2009, ora 08:35
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
eu cred ca ai dezvirginat-o.
0
16-01-2009, ora 15:38
cristian17
Nu este medic/terapeut
cristian17
15 ani. azi a fost la mine am vb cu ea nu o mai doare deloc.. i-au trecut durerile din zona abdomenului.. am facut-o iar.. totul a fost ok.. insa cred k eu am fost cel care a dezvirginat-o :)..
0
16-01-2009, ora 18:11
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Pai ai motive sa crezi altceva ? La 15 ani cand avea timp sa-si inceapa viata sexuala ? De ce esti oarecum nelamurit ?
Trebuia un pic de sange sa-i curga, o picatura dar ma rog, sunt fel si fel de cazuri si nu inteleg totusi ce legatura are abdomenul cu vaginul avand in vedere k ai fost atent cu ea si nu ati fortat nota !
0
16-01-2009, ora 20:07
cristian17
Nu este medic/terapeut
cristian17
Nush ce sa zic... dar acum totul este ok.. numai am niciun dubiu in aceasta privinta... si va multumesc frumos pt posturile voastre !
0
11-02-2009, ora 14:16
deeapop86
Nu este medic/terapeut
deeapop86
Sunt femei carora nu le curge nici macar o picatura de sange.Mie nu mi-a curs nicio picatura!Asa ca nu ai motive sa nu o crezi...si apropo si eu am avut dureri dupa...Asa ca nu mai suspecta fata aiurea!Sa fim seriosi...are 15 ani...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea sexuală după naștere - ce spun studiile
  •