voi avea un penis sanatos

08-11-2012
fanea
Nu este medic/terapeut
fanea
m-am masturbat de la 12 ani pina la 15 o zi doua daca nu ma masturbasem pe saptamina citeodata intelegem ca nu e bun dar nu ma puteam aptine mai mult de 2 saptamini fara masturbare la 15 ani cind am prins la minte ma masturbam rareori poate 8 ori din tot anul dar am o retraire am incetato cu totul la 14 ani si mia fost foooooarte greu deaceea si la 15 ani am mai facut de 8 ori retrairea este ca se va reveni penisul pina la sfirsitul pubertatiii in stare sanatoasa ori nu daca nu o voi face deloc foarte tare retraiesc vreau sa aflu cit mai curind despre aceasta sunt foarte fericit sa primesc raspuns astept cu nerabdare raspusul va multumim
4 comentarii
0
09-11-2012, ora 23:31
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
N-am inteles aproape nimic din ce ai scris.Pana la urma care-i problema ta?La ce te referi cand intrebi de "revenirea penisului"?
0
10-11-2012, ora 22:46
fanea
Nu este medic/terapeut
fanea
am invedere ca este foarte mic in stare flasca si sunt sigur ca la alti baieti de seama me este mai mare si intreb daca in viitor se va schimba daca nu ma voi masturba deloc
0
11-11-2012, ora 11:35
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Lungimea lui n-are nici o legatura cu masturbarea.
0
15-11-2012, ora 23:16
fanea
Nu este medic/terapeut
fanea
dar in cit timp ar fi normal ca el sa ti se scoale
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mituri despre masturbare
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •