Vreau să aflu daca mai sunt sau nu vergina

01-06-2018
Straina124
Nu este medic/terapeut
Straina124
Prietenul meu și-a introdus un deget in vaginul meu și când la băgat și pe al doilea ma durut și l-am oprit și l-am scos (mentionez că sunt vergină nu am făcut sex niciodată), și apoi ne-am oprit. Mai sunt vergină? Nu mia curs sange dar am simțit că ceva lipsește de acolo.
M-am despărțit de el și acum sunt cu un băiat pe cate-l iubesc, el mi-a spus că prietenii lui m-au văzut (când eu eram pe atunci ntr-o relație cu baiatul care și-a introdus degetul la mine in vagin) și ieșeam amândoi din bloc și crede că sa am făcut-o cu el și că nu mai sunt vergină.
Pot sa dovedesc că mai sunt vergină chiar daca mai am sau nu himenul intact? El crede că am luat-o pe alte "căi" nu știu ce să fac, dar nu vreau să mă culc cu el ca să-i demonstrez asta și chiar daca se uită și himenul e rupt el va crede că am făcut-o.(cu el nu am avut atingeri intime pana acum). Ajutati-ma vă rog!!
Dar măcar mai sunt vergină? Chiar dacă mai am himenul rupt ????
1 comentarii
0
02-06-2018, ora 21:44
david90
Nu este medic/terapeut
david90
Esti VERGINA garantat 100%.
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.