vreun medic UROLOG pe aici???

15-12-2007
bogdan91
Nu este medic/terapeut
bogdan91
am o problema care ma cam scoate din minti.penisul meu cand se afla in erectie este curbat la stanga destul de mult.imi este frica, ca nu o sa pot avea o viata sexuala normala, si deasemenea imi este frica de reactia potentialelor partenere.am citit mai multe despre asta pe net, dar simt nevoia sa vb cu un medic, iar la medicul de familie imi este rusine sa merg sau sa le povestesc parintilor de problema mea.am inteles ca problema mea se poate rezolva pe cale chirurgicala, si mar interesa unde si cat mar costa??vreau sfatul unui medic urgent va rog.am 16 anisori.va multumesc
10 comentarii
0
23-12-2007, ora 00:00
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
nu stiu cat de urgenta e problema, eu acum am citit mesajul si nu vd nici o urgenta. Ceia ce acum iti pare o problema dupa ce incepi veata sexuala o sa realizezi ca este un avantaj. Stai linistit, gaseste o fata care te vrea...si incepe veata sexuala. Te rog sa ma tii la curent.
0
07-03-2008, ora 00:00
xxxhdro
Nu este medic/terapeut
xxxhdro
nu stiu de ce am sperma in sange knd ejaculez?mi s-a intamplat o singura data.va multumesc
0
21-02-2010, ora 22:03
alinalinalin
Nu este medic/terapeut
alinalinalin
Buna ziua.Am si eu o problema si daca se poate va rog mult sa ma ajutati deoarece sunt cam ingrijorat.Dupa ce am avut primul contact sexual(protejat bineinteles), la vreo saptamana si ceva am observat o problema cu penisul meu.Am erectii foarte rare, si mai slabe decat erau odata, si penisul e acum mai alb ca de obicei dupa ce il decalotez.Mentionez ca am 18 ani si asa au trecut mai bn de 6 luni.Ma puteti ajuta?Va multumesc anticipat!!!
0
12-04-2010, ora 00:21
Yonu
Nu este medic/terapeut
Yonu
Am si eu o problema daca poate vreun urolog sa ma ajute... De aproximativ 2 saptamani de cand mi-a fost facut un sex oral erectia mea este foarte slaba. Tin sa precizez ca nu sunt stresat la servici, nu am probleme dar fumez. Ce pot face pentru a ajunge din nou la erectia pe care o aveam inainte????? Mi s-a recomandat Masculin sa iau timp de trei luni dar la farmacie nu am gasit. Ce probleme as putea avea cand dintr-o data nu mai am erectie buna si de lunga durata. Si cand incap actul sexual erectia mea scade imediat iar contactul dureaza aprox. 3 min iar inainte dura si 20 de minute. Astept un raspuns de la o persoana avizata. Va multumsc!
0
14-04-2010, ora 14:37
cristian222
Nu este medic/terapeut
cristian222
buna ziua.
am si eu o problema as vrea sa stiu cum as putea sa scap de atza de la penis fara prin alte metode decat medical.. as vrea sa consult un urolog chiar daca mie rusine.. si as vrea sa stiu cat ma costa
am 15 ani.
0
26-06-2010, ora 21:51
alexutu92
Nu este medic/terapeut
alexutu92
buna ziua am si io niste pete pe penis am fost la dermatolog mio dat pastile mio trecut si miau aparut iar si imi curge si ceva alb galbui
0
20-10-2010, ora 23:22
adi 22
Nu este medic/terapeut
adi 22
buna ziua am si eu o problema si as vrea sa stiu cum as putea sa o rezolv.. in timpul contactului sexual penisul mi se inmoaie in timpul contactului sexual as putea sa stiu si eu cum as putea sa rezolv problema asta.VA MULTUMESC.
0
14-08-2011, ora 17:46
v2d4moo7
Nu este medic/terapeut
v2d4moo7
buna ziua am si eu o intrebare.cum se poate de marit penisul?am aflat despre multe metode dar fara folos...se poate de injectat samotropin(hormonul dezvoltarii) direct in penis?sau testosteron?
0
22-09-2012, ora 19:12
george2012123
Nu este medic/terapeut
george2012123
As dori si eu un medic urolog sa imi bage adresa de mass sa stau de vb cu el despre penis.Este curbat in jos dar nu stiu dc si imi este foare frica...va rog un medic urolog sa imi bage adresa de mass asta e: smilys97
0
23-11-2012, ora 21:57
X_boy
Nu este medic/terapeut
X_boy
ar trebui sa deschideti fiecare cate un topic nou daia nu primiti raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •