Zbaterea ochiului!!

29-03-2012
Anamaarya
Nu este medic/terapeut
Anamaarya
Buna ziua!Am 22 de ani si am o problema si nu stiu care ii este cauza si care ar putea fii solutia. De o saptamana mi si zabate ochiul stang incontinuu, problema aceasta este si vizibila incat si ceilalti vad cum se zabte..in plus a adevenit si agasanta. Pe langa aceasta am dureri de cap apasatoare...are vreo legatura cu problema de la ochi? va rog sa imi raspundeti ca sa stiu ce masuri sa iau.Va multumesc anticipat:*
4 comentarii
0
29-03-2012, ora 12:25
amelia cristina
Nu este medic/terapeut
amelia cristina
buna, eu zic ca durerea de cap ti se trage de la ochii, sfatul meu e sa mergi cat poti de repede la un medic, pentru ca asa afli cu exactitate care e problema, in cazuri de gunul asta nu poti da cu presuppusul.
0
29-03-2012, ora 13:29
Anamaarya
Nu este medic/terapeut
Anamaarya
multumesc frumos!Numa ca eu sunt in alta localitate, sunt sundenta in alt oras si nu am medic de familie..unde m'as putea duce? la ce fel de medic?multumesc cristina:*
0
30-03-2012, ora 13:32
amelia cristina
Nu este medic/terapeut
amelia cristina
eu zic sa mergi la un medic oftalmolog, te interesezi de ce cabinete sunt si mergi, nu pierde timpul pt ca sanatatea e pe primul loc !
0
02-04-2012, ora 10:35
Anamaarya
Nu este medic/terapeut
Anamaarya
nu am mai reusit sa ajung...am luat calciu si magneziu..si am reusit in sfarsit sa ma odishnesc. Intrucat sunt studenta dorm foarte putine ore pe noapte...invat prea mult si ma consum. Somn, relaxare..cred ca este medicamentul cel mai bun. o sa ma duc si la medic intrucat durerea de cap nu a plecat...e insistenta dar macar nu se mai zbate ochiul..era o situatie agasanta:) multumesc amelia:*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Zvâcnirea pleoapelor ochiului - de ce mi se zbate ochiul?
  •