zgomote intestinale si dureri ale rectului

03-09-2009
ancutzy101
Nu este medic/terapeut
ancutzy101
Inca de anul trecut matele mele scot un sunet ingrozitor atat in timpul zilei cat si in timpul noptii!!!Deasemenea ma doare in zona anusului-rectului destu de tare desi nu prezint simprome adica scurgeri de sange din zona respectiva.Acum doi ani am facut toate analizele si nu am nimic cel putin asa mi sa spus.Trebuie sa precizez ca am 4p de ani si trecut prin doua nastri iar cea mai recenta este cea de acum11-12 ani.cear putea sa fie va rog ajutati-ma!
5 comentarii
0
03-09-2009, ora 18:24
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Daca stiinta medicala atotcunosactoare si atotvindecatoare va spune ca nu aveti nimic de ce nu o credeti ????
Cred ca r fi timpul sa schimbati medicina cu una mai "primitiva" daca care va poate vindeca si chiar stie ce aveti si fara aparate electronice si analize complicate.

Consultati un medic homeopat cu experienta. In homeopatie aceste simptome sunt cunoscute si vindecabile. Este un simptom destul de rar si ca urmare usor de gasit remediu.

Mai prezentati si alte simptome altundeva ( luati-o de la cap la calcaie si descrieti tot ce nu este normal) ?
0
03-09-2009, ora 18:59
ancutzy101
Nu este medic/terapeut
ancutzy101
pai...mai am dureri si la cap destul de des si senzatii de innabuseala ...stomacul ma doare des de fapt continuu si uneori picioarele
0
03-09-2009, ora 19:29
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Cum doare stomacul ? Ci unde si cum exact picioarele ? Cand apare durerea de cap si cum este ? Pe ce parte ? Aveti teama de ceva ? Fobii ( inaltime, animale, intuneric) ?
0
03-09-2009, ora 19:33
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Cum este scaunul ?
0
06-09-2009, ora 15:06
ancutzy101
Nu este medic/terapeut
ancutzy101
am 49 de ai si ma doare stomacul continnu simt o intepatura pizioarele doar din cand in cand ca si cum nas putea sta poe el durerea de cap apare dintro data si trece cam in 20 de min pe cap in mijlocul crestetului si nu am fobii doar ca ma stresez extrem de repede din orice scaunul de obicei este normal da unori este usor rosiatic si tare.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: