ce simptome ai cand esti gravida?:D

07-12-2007
parsiva
Nu este medic/terapeut
parsiva
Mi-am inceput viata sexuala acum 3 saptamani si de cateva zile sunt km ingrijorata..ma gandesc k poate am ramas...dupa cate zile de la contactul sexual se poate remarca aparitia sarcinii??si ce simptome ai?Eu am niste dureri de sani insuportabile, ma doare burta in zona uterului, am greturi si tonus scazut, nu am chef de nimik, decat sa stau sa lenevesc!:P Vreau un raspuns urgent plzz!ms!:*:*
3 comentarii
0
07-12-2007, ora 00:00
mo30
Nu este medic/terapeut
mo30
cel mai bine e sa mergi la farmacie sa iti cumperi un test de saricina si sa ti-l faci. asa scapi cel mai bine din dubiu. si eu am patit la fel si asa am facut. nu e scump pana in 10 lei. nu e un motiv de ingrijorare stai linistita fati testul si dupa acea gandestete la avort. succes.
0
20-12-2007, ora 00:00
roscata01
Nu este medic/terapeut
roscata01
simptomele cam astea ar fii cand esti gravida cel mai bine fa-ti un test de sarcina si vei stii sigur.bafta
0
19-01-2009, ora 15:49
pissy89
Nu este medic/terapeut
pissy89
am si eu o prb, am avut cu pr meu..3zile d activitate fara contact sexual, neam atins, etc.exista probabilitatea sa fi ramas gravida de pe sperma de pe cearsaf sau eventual d pe mana? pt ca am o intarziere d 5zile??
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Primele simptome de sarcină - apar la toate femeile?
  •