nu putem face dragoste pentru ca este virgina si ii este frica

25-05-2007
ov
Nu este medic/terapeut
ov
salut! am si eu o problema. stau de ceva timp cu prietena mea si nu putem face dragoste pentru ca este virgina si ii este frica, se teme de durere. cum sa fac sa o conving sa scape de aceste temeri?
3 comentarii
0
25-05-2007, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Cu foarte multa rabdare.e de dorit ca fiecare sa isi inceapa viata sexuala atunci cind se simte pregatit. Evident ea nu simte ca e pregatita.asadar trebuie sa ai rabdare pina cind va considera ca este
0
25-05-2007, ora 00:00
ov
Nu este medic/terapeut
ov
Multumesc, dar parerea mea este ca este pregatita dar zvonurile care aduc o imagine rea despre prima oara, cit de dureros este chiar si daca nu ar fi asa, pentru ca nu toate fetele simt durere sau macar acelasi lucru, o influenteaza mai mult si acopera dorinta de a face dragoste. Corpul ei vrea acest lucru dar mintea pune piedici. trebuie sa gasesc o cale s-o fac sa invinga teama. Ce-mi sugerati?
0
27-05-2007, ora 00:00
oana733
Nu este medic/terapeut
oana733
ofera-i o seara de neuitat, si dacate iubeste, si isi doreste sa faca dragoste cu tine atunciti se va inplini dorinta
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: