operatia de hernie - informatii

15-05-2006
vasi23ro
Nu este medic/terapeut
vasi23ro
Sunt din Piatra Neamt si as dori sa aflu informatii despre operatia de hernie...cat costa.
5 comentarii
0
28-01-2007, ora 00:00
cojanu_laura
Nu este medic/terapeut
cojanu_laura
pe prietenul meu l-a costat 3 mil.2mil.la doctor si 1mil.la anestezist.dar cica e bine sa o faci primavara cand musteste seva in pomi, atuncea sa prinde bine.asa am auzit si noi.el o avea de 10 ani, nu mai putea amana.
0
30-01-2007, ora 00:00
crmnardeleanu
Nu este medic/terapeut
crmnardeleanu
nu conteaza costul, operatia nu este grea recuperarea este pe termen lung
0
23-01-2008, ora 00:00
bratz
Nu este medic/terapeut
bratz
BUNA! SUNT NOUA PE ACEST SAIT SI NUSTIU UNDE SA MA ADRESEZ CU O PROB. CARE O ARE BAETELUL MEU ARE 5 ANI FARA O LUNA. AM FOST LA MEDICU DE FAM. SI MI-A ZIS CA ARE HERNIE-INGHINALA... SI NU STIU CUI SA MA MAI ADRESEZ, AM VAZUT ACEST SAIT CU GANDU CA POT SA FIU AJUTATA ?! SI CAT ESTE DE GRAVA. ARE UN FEL DE GALMA CAT CINCI BANI SI CAND SE RETRAGE CAND ISI REVINE, ROG RASPUNS -URGENT DIN PARTEA UNU-I MEDIC SAU CINE A MAI TRECUT PRIN ASA CEVA VA ROG F F FRUMOS MULTUMESC ANTICIPAT.
0
23-01-2008, ora 00:00
crmnardeleanu
Nu este medic/terapeut
crmnardeleanu
medicul de familie trebuie sa-ti dea trimitere la chirurgie.. pentru operatie se va reface, este copil multa sanatate
0
23-01-2008, ora 00:00
bratz
Nu este medic/terapeut
bratz
Multumesc! mi-a dat trimitere la alt dr. de specialitate dar vineri acum am progamare.dar, am vazut acest sait cu dr. si m-am gandit sa aud si alte pareri ce-i care au aceasta prob. ma gandeam ca-i un dr. multumesc oricum.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul