acum 6-7 ani mi-au aparut niste pete
am 29 de ani, in urma cu6-7 ani mi-au aparut niste pete pe gat, burta, spate si maini.medicul mi-a dat Biazol, mi-au mai disparut putin dar la soare imi apar iar.exista vreun tratament naturist?Ce sa fac?
2 comentarii
Probabil ca aveti pitiriazis versicolor. In acest caz ar trebui sa faceti un tratamen antimicotic nu naturist! Incercati cu Lomexin crema intr-o singura aplicatie, seara, timp de 10 zile. Daca petele reapar la soare inseamna ca nu aveti pitiriazis si trebuie sa va vada alt dermatolog!
Atata timp cat nu aveti un diagnostic stabilit de un medic dermatolog, este dificil sa puteti gasi chiar si un tratament naturist.
Dupa stabilirea diagnosticului corect, eventual dupa ce incercati toate metodele recomandate, daca nu va rezolvati problema, puteti incerca si cu Deniplant. Repet, puteti incerca, pentru ca nu va costa nimic acesta incercare de o luna de zile.
Dupa stabilirea diagnosticului corect, eventual dupa ce incercati toate metodele recomandate, daca nu va rezolvati problema, puteti incerca si cu Deniplant. Repet, puteti incerca, pentru ca nu va costa nimic acesta incercare de o luna de zile.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Ce e? -umflaturi gen pete pe piele- avanseaza f repede
- 0Iritatie cu cojite
- 0Pete rosii pe corp
- 4Hipomelanoza idiopatica
- 3Mâini crapate
- 1Durere cos langa anus
- 5Acarieni - Am niste mușcături de acarieni pe corp și-i simt cum umbla pe mine și când înțeapă.
- 1Eczema "dubioasă"
- 1Problema serioasa sau hematom ?
- 3Cum estompăm ridurile?