batai in burta.. ce poate fi?
Buna seara!
Am si eu o nelamurire, aseara am simtit niste batai in burta, la fel si azi dar nu eram permanente...ma gandeam l o posibila sarcina, desi nu cred..nu am dureri de sani, greturi nu am, pofte nici atat...ce poate fi?va rog sa ma ajutati
Multumesc!
Am si eu o nelamurire, aseara am simtit niste batai in burta, la fel si azi dar nu eram permanente...ma gandeam l o posibila sarcina, desi nu cred..nu am dureri de sani, greturi nu am, pofte nici atat...ce poate fi?va rog sa ma ajutati
Multumesc!
5 comentarii
Poate fi o sarcina dar ar insemna sa fie in luna mare, dar cel mai probabil este vorba de o hipocalcemie care a dus la contracturi involuntare ale muschilor abdominali.
Multa sanatate!
Multa sanatate!
Buna Cristina, nu cred k e vb de o sarcinA ptr k luna trecuta am avut ciclu, si la asta ma gandeam si eu k ar trebui sa fie in luna mare k sa simt batai.de la ce s'a provocat hipocalcemia asta?
aţi simţit bătăile stând pe spate? e posibil să fi fost pulsaţiile aortei mai ales daca sunteţi un pic mai slăbuţă- se simt mai uşor şi e posibil să se simtă tot timpul, dar abia acum observate de dvs
pulsatiile le simt knd stau pe scaun, si knd stau pe spate, am 61 kg si am 1, 67..nu sunt kiar asa slabuta...:P
nici eu nu sunt slăbuţă şi tot simt bătăile :P
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Amețeli - cauze probabile
- 2Migrene 4, 30 dimineata
- 0Cat se ia Molekin Imuno?
- 3Protocol donare sânge 2008
- 9Transpirație excesiva in timpul atacurilor de panica
- 2Tratament pentru sedentarism
- 1Beta hcg- pot avea incredere?
- 0Lista analizelor de sange care trebuie sa se faca anual
- 2Rivotril de 0.5 mg pentru insomnie
- 1Transpir foarte mult si miros neplăcut aproape tot timpul