bubite la baza capului penisului

291 comentarii 1 2 ..... 567 ..... 9 10 Înainte ›
0
29-01-2010, ora 15:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Pentru szabopici:
Cine sau ce sa dispara ???
0
29-01-2010, ora 15:45
szabopici
Nu este medic/terapeut
szabopici
papulele perlate.. un tratament sau ceva chiar nu exista numa laser..?si daca numa laser aia cam cat coasta?
0
29-01-2010, ora 16:06
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Nu numai laser!
Pot fi si cauterizate.
Costul difera de la cabinet la cabinet.
0
29-01-2010, ora 16:25
szabopici
Nu este medic/terapeut
szabopici
cauterizate ce inseamna?si cam cat coasta aprox.. ?
Iar laseru cam cat coasta la un cabinet din Cluj.asa aproxx mai mult de 200 de ron?
0
29-01-2010, ora 16:30
szabopici
Nu este medic/terapeut
szabopici
si doare foarte tare laserul?
sau cauterizarea?
0
29-01-2010, ora 19:33
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Cauterizare inseamna ardere.
Cauterizarea se face cu anestezie locala.
Nu cunosc preturile din Cluj!
Ar trebui sa va interesati dvs!
0
29-01-2010, ora 19:37
Gabriel123
Nu este medic/terapeut
Gabriel123
Buna intrbare.. cam cat ar costa aproximativ:| ( trebe sa ma fak bine.. ma simt.. bolnav sau diferit fata de ceilalti baieti.. cu o fata nu pot avea un contact sexual pt ca ori se sperie ori ma crede un ciudat... poate nu va pasa.. dar eu mi-am pus toata speranta intr-un tratamet laser. cauterizare.) coldyline ajuta cu ceva???
0
29-01-2010, ora 19:38
Gabriel123
Nu este medic/terapeut
Gabriel123
ok scuzati ca vam deranjat:(
0
29-01-2010, ora 19:40
szabopici
Nu este medic/terapeut
szabopici
daca fac cauterizare imi da injectie in penis sau unde?
si cam cat ar costa asa aprox mai mult de 300 de ron..?
fiindca maine ma duc la dermatolog sa ma vada ca ma deranjeaza foarte tare...
0
30-01-2010, ora 23:17
miss1
Nu este medic/terapeut
miss1
sunt un pic nedumerit, cand eram mai mic mam lovit la capu penisului, au trecut multi ani si nu am dat atentie dar am observat ca pielea de langa capul penisului sa lipit si nu mai put sa belesc capu (pot sa ma masturbez si sa urinez) trebuie sa ma duc la un anumit doctor sau o operatie
0
30-01-2010, ora 23:18
miss1
Nu este medic/terapeut
miss1
pot sa ma masturbez si urinezz dar nu pot sa belesc capu ce sa fac?
0
30-01-2010, ora 07:50
Gabriel123
Nu este medic/terapeut
Gabriel123
SZABOPICI sa-mi zici si mie cum a fost la doctor.. ce s-a intamplat.. ce ti-a facut... ce medicamente sau tratament tia spus sa iei :| ca sunt in aceeasi situatie... :( contez pe tn:) noroc
0
30-01-2010, ora 19:49
szabopici
Nu este medic/terapeut
szabopici
Gabriel123:am fost.si a zis ca e ceva normal si 60% dintre barbati au... e ceva normal.si a zis ca daca le arzi, creste inapoi si se fac mai mari!Nu te atinge de ele... si nu le baga in seama... totul vine din gandu tau ca e scarbos..fiidca ai vazut pozele pe net.Si in plus ajuta foarte mult la viata sexuala...te satisface..
Sper ca tiam fost de ajutor;)
0
30-01-2010, ora 20:01
clauss19
Nu este medic/terapeut
clauss19
miss1: cam acceasi problema am avuto si io :).te sfatuiesc..sa nu faci sex poana nu mergi al doctor asa am avut si io puteam sa ma urinez sau sa ma masturbez da nu mio puteam beli. am avut un contact si pielea so belit cu forta...{ astai o problema foarte grava...o inceoput sa mise umfle ca niste pungi lage penis am stat asa 2 saptamani mam dus la un doctor pe nime radu stanila i doctor in cluj la spitalu medical. o zis ca de mai stateam cateva zile fara sa nu am duc la doctor imi puteam pierde penisul o spus ca ce am avut o fost foarte grav ca nu mam dus la doctor mio mai spus ca daca mergeam mai de vreme la doctor nici nu era nevoie de operatii. io ca am stat atata am suferit 2 operati... iati inima in dinti dute la doctor... daca nu o sa iti para foarte rau... io am stat 5 luni in recuperare casa fiu ca nou. acuma nu mai am treaba... apua apuc sa o pusc pe una :x. deci in concluzie dute la doctor sa scapi iefin ;)
0
30-01-2010, ora 20:02
clauss19
Nu este medic/terapeut
clauss19
spitalul medical scz.
0
30-01-2010, ora 20:02
clauss19
Nu este medic/terapeut
clauss19
spitalu militar scz
0
31-01-2010, ora 09:41
Gabriel123
Nu este medic/terapeut
Gabriel123
Mersi mult :) chiar mi-ai fost de ajutor
0
31-01-2010, ora 13:32
Gabriel123
Nu este medic/terapeut
Gabriel123
La mine papulele perlate se exting si pe cap.. akum am observat :| un sfat va rog?
0
01-02-2010, ora 16:03
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
S-ar putea ca acelea sa fie vegetatii veneriene si nu papule perlate!
0
01-02-2010, ora 17:59
Gabriel123
Nu este medic/terapeut
Gabriel123
si pt aceasta boala exista tratament?
0
01-02-2010, ora 18:29
Gabriel123
Nu este medic/terapeut
Gabriel123
S-ar putea sa postez o poza??? Dar cum:| ca as posta una
0
01-02-2010, ora 19:03
szabopici
Nu este medic/terapeut
szabopici
ba cum sa nu, poti posta. faci poza o urci pe net..ca si pe un tracker cum iti pui avatar.. si postezi aicea linku...
0
01-02-2010, ora 19:19
Gabriel123
Nu este medic/terapeut
Gabriel123
iti dau id meu.. si imi explici tu???
0
01-02-2010, ora 19:20
szabopici
Nu este medic/terapeut
szabopici
da
0
01-02-2010, ora 19:22
Gabriel123
Nu este medic/terapeut
Gabriel123
... bn Uite. Bosul_dinamovist
0
02-02-2010, ora 13:01
marius_bogdan
Nu este medic/terapeut
marius_bogdan
buna ziua am si eu o problema acuma 4 zile am avut un contact sexual cu o fata in anus si dupa aceste 4 zile ma inteapa capul penisului si am mici usturimi si urinari regulate !!! va rog un sfat daca se poate sau ce credeti ca sar putea intampla
0
03-02-2010, ora 13:18
clauss19
Nu este medic/terapeut
clauss19
cati ani ai ?;))
0
04-02-2010, ora 00:29
Bebe21
Nu este medic/terapeut
Bebe21
Buna ziua am si eu o problema de cateva luni am obervat ca am testiculele rosii si cand fac dragoste cu prietena..cand se joaca cu ele ma dor.
0
04-02-2010, ora 18:30
unikul
Nu este medic/terapeut
unikul
de vreo 2-3 ani mi a aparut pe penis si pe testicule niste bubite mici albicioase ca niste cosuri, iar la baza penisului am la fel niste bubite mai mici ca gamalia acului.inainte cu un an cand ma urinam ma ustura putin dar usturimea a disparut, nu ma mananca nu ma doare dar parca ma jeneaza.ar fi o forma de sifilis ceva?spuneti mi va rog ce sa fac si la ce doctor sa merg.va multumesc
0
04-02-2010, ora 18:33
Bebe21
Nu este medic/terapeut
Bebe21
imi raspundeti si mie va rog.?
Adaugă un comentariu / răspuns
291 comentarii 1 2 ..... 567 ..... 9 10 Înainte ›

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.