Am burta.. cum scap de ea?
Am 31 de ani si vreau sa stiu cum pot scapa de abdomenul umflat.Sunt aproape tot timpul balonata.Am incercat sa fac abdomene dar am o discopatie lombara si am dureri de spate in urma exercitiilor.Ce pot lua impotriva balonarii?
5 comentarii
mergeti la un plafar si intrebati acolo e ceaiuri pt balonare!!cu siguranta exista tratamente naturiste!!sau incercati activia!!
mergeti la un plafar si intrebati acolo de ceaiuri pt balonare!!cu siguranta exista tratamente naturiste!!sau incercati activia!!
repeta exercitziile dupa un scurt timp nu te va mai dura ai sa simtzi multzumire
pentru balonari poti lua si triferment. durerile de spate pot fi provocate daca ai lordoza.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0E bun aparatul Ab Rocket pentru a face sport?
- 1Cat trebuie sa muncesc pentru un fizic frumos și un abdomen lucrat?
- 1Cum sa îmi fac și eu un abdomen frumos cu ceva pătrățele?
- 4Vreau sa ma apuc de sport.Cum sa ma motivez și sa fiu perseverent cu el?
- 1Cum sa ma motivez sa fac sport și sa mănânc sănătos?
- 1Vreau sa fac abdomene
- 3Vreau sa ma apuc sigur și foarte serios de sport
- 1E buna bara simpla care te ajuta la făcut abdomene?
- 0Antrenament la VibroShaper
- 0Modalități de antrenant