astm bronsic, fumat
am avut astm bronsic cand am fost mic pana prin clasa a 6 a si am urmat un tratament si mi-a trecut, acum am 19 ani si de 1 luna m-am apucat de fumat, se poate sa imi revina boala din nou din cauza fumatului ?
4 comentarii
0
25-11-2010, ora 05:30
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Medicina naturista, complementara, alternativa
Stimate d-rule/d-nule Noolmad,
DA, pentru că fumatul este un factor puternic favorizant.
STOPAŢI fumatul!
_
Toate cele bune!
Dumnezeu să vă binecuvânteze.
Cu respect,
Nick
DA, pentru că fumatul este un factor puternic favorizant.
STOPAŢI fumatul!
_
Toate cele bune!
Dumnezeu să vă binecuvânteze.
Cu respect,
Nick
MR. NICK, salut. am trimis un e-mail la tine. sper sa -l gasesti. as avea si eu ceva nevoie de un sfat daca se poate. multumesc mult.
0
22-12-2010, ora 06:21
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Medicina naturista, complementara, alternativa
Stimate domn Kosty_24k,
O să verific mesajele în poşta electronică şi o să fac tot posibilul să vă răspund cât mai rapid cu putinţă. Dacă mi-aţi expediat e-mail-ul cu siguranţă aţi primit răspunsul automat de la portalul Yahoo - un răspuns tehnoredactat şi redactat de către mine, la momentul activării extraopţiunii (citiţi acel răspuns pentru a înţelege mai bine modul în care răspund la e-mail-uri, timpul de răspuns şi disponibilitatea).
Veţi primi un răspuns, dar aveţi puţină răbdare!
_
Toate cele bune şi însănătoşire grabnică.
Dumnezeu să vă binecuvânteze!
Cu respect, dorindu-vă toate cele bune şi sărbători fericite,
Nick
O să verific mesajele în poşta electronică şi o să fac tot posibilul să vă răspund cât mai rapid cu putinţă. Dacă mi-aţi expediat e-mail-ul cu siguranţă aţi primit răspunsul automat de la portalul Yahoo - un răspuns tehnoredactat şi redactat de către mine, la momentul activării extraopţiunii (citiţi acel răspuns pentru a înţelege mai bine modul în care răspund la e-mail-uri, timpul de răspuns şi disponibilitatea).
Veţi primi un răspuns, dar aveţi puţină răbdare!
_
Toate cele bune şi însănătoşire grabnică.
Dumnezeu să vă binecuvânteze!
Cu respect, dorindu-vă toate cele bune şi sărbători fericite,
Nick
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Interpretare CT, Biopsii și analize medicale
- 5Buna. Am făcut un test de gripa mă poate ajuta cineva cu niste informații
- 2Saliva maronie dimineața
- 0Vreau un diagnostic la rx plamani
- 2Pneumonie interstițială
- 4Pneumonie interstițială
- 1Parere Radiografie la plamani
- 0Unde pot face o scintigrafie ok in Bucuresti?
- 1Aspergilom apical
- 1Procedura CT torace