astm bronsic, fumat

25-11-2010
noolmad
Nu este medic/terapeut
noolmad
am avut astm bronsic cand am fost mic pana prin clasa a 6 a si am urmat un tratament si mi-a trecut, acum am 19 ani si de 1 luna m-am apucat de fumat, se poate sa imi revina boala din nou din cauza fumatului ?
4 comentarii
0
25-11-2010, ora 05:30
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Stimate d-rule/d-nule Noolmad,


DA, pentru că fumatul este un factor puternic favorizant.
STOPAŢI fumatul!
_


Toate cele bune!
Dumnezeu să vă binecuvânteze.
Cu respect,
Nick
0
25-11-2010, ora 08:13
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Bineinteles!
0
22-12-2010, ora 04:40
kosty_24k
Nu este medic/terapeut
kosty_24k
MR. NICK, salut. am trimis un e-mail la tine. sper sa -l gasesti. as avea si eu ceva nevoie de un sfat daca se poate. multumesc mult.
0
22-12-2010, ora 06:21
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Stimate domn Kosty_24k,

O să verific mesajele în poşta electronică şi o să fac tot posibilul să vă răspund cât mai rapid cu putinţă. Dacă mi-aţi expediat e-mail-ul cu siguranţă aţi primit răspunsul automat de la portalul Yahoo - un răspuns tehnoredactat şi redactat de către mine, la momentul activării extraopţiunii (citiţi acel răspuns pentru a înţelege mai bine modul în care răspund la e-mail-uri, timpul de răspuns şi disponibilitatea).
Veţi primi un răspuns, dar aveţi puţină răbdare!
_



Toate cele bune şi însănătoşire grabnică.
Dumnezeu să vă binecuvânteze!
Cu respect, dorindu-vă toate cele bune şi sărbători fericite,
Nick
Adaugă un comentariu / răspuns