dureri de stomac si voma
Buna ziua, de cateva zile am dureri puternice de stomac si stari de voma, iar de cate ori vomit are aceeasi consistenta pastoasa de culoare maro inchis spre negru.pofta de mancare este normala si in rest nu am avut alte simptome.mentionez ca nu mananc nici picant, nici mancare prajita, sau ceva care sa atace stomacul.daca ma puteti ajuta cu un sfat ar fi minunat, va multumesc anticipat.
2 comentarii
De facut endoscopie sau ce recomanda gastroenterologul! Culoarea inchisa de care spui, poate masca chiar o hemoragie, nu amana! Sanatate!
si eu tot la endoscopie ma gandeam...dar am zis ca poate nu este nevoie.multumesc frumos
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1am ameteli puternice, stari de voma
- 3tulburari digestive dupa ce am baut o cafea pe stomacul gol
- 4Dureri de stomac dupa ce mananc alimente cu multa ceapa, usturoi
- 5Am inghitit o pastila si m-am inecat, am avut impresia ca a intrat pe caile respiratorii
- 8interesant
- 124tuse seaca persistenta
- 5Dureri de stomac si greturi din cauza anxietatii?
- 1dureri de stomac
- 4dureri stomac in timpul antibioticelor
- 0Stomac strangulat!
- 3Probleme cu stomacul, va rog un sfat
- 6EMANERA - depresie?
- 4Durere de stomac cronica
- 3scaun alb, voma, oboseala...
- 1probleme la colon
- 1Din ce cauza am aceasta durere abdominala????
- 0Pangastrita congestiva
- 0Am nevoie de ajutor legat de nutritie alimentara
- 2Ma roade stomacul si de o luna ma plimb la medic
- 11Durere stomac, esofag, balonare, eructatii
Mai multe informații despre: Voma durerea de stomac
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: