Propunere de slabire GRATUIT (program individual)

15-03-2011
Dr. Laura Palii
Psihiatrie, Bucuresti
Dr. Laura Palii
Sunt o femeiusca de varsta lui Hristos care in fiecare post face o alta femeie fericita ajutand-o sa csape cateva kg. Program: mancam orice, dar separat; bem lichide si ne intalnim in parc pentru a ne misca un pic fundurile. Cine se risca?
5 comentarii
0
15-03-2011, ora 18:34
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Buna seara
si FELICITARI!

Sa aveti o primavara frumoasa...
miscarea e necesara.
0
15-03-2011, ora 20:51
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Foarte frumos! Bravo!
La anul, cand sper sa fiu si eu bine de tot, sa ma alatur voua, chit ca-s la cura de ingrasare!
Sanatate deplina si "succesuri" in toate !
0
29-03-2011, ora 12:25
Psiholog Pentilie Marius
Psihologie, Cluj-Napoca
Psiholog Pentilie Marius
pentru mine pare mai mult ca o ghicitoare, care e semnificatia defapt, ce doriti sa transmiteti?
0
29-03-2011, ora 15:07
stevens
Nu este medic/terapeut
stevens
Eu am inteles ! E vorba de asocieri (de cuvinte) nefericite !

Dumnezeu sa primeasca regimul disociat ! :|
0
30-03-2011, ora 11:57
Psiholog Pentilie Marius
Psihologie, Cluj-Napoca
Psiholog Pentilie Marius
merci de insight
Adaugă un comentariu / răspuns