Crestere in inaltime
Buna. Am 16 ani, 1.53 m si 60 de kg. Ma simt foarte complexata de felul in care arat :|. As vrea sa ma inalt. Sugestii ?
[orice fel de sfat e bine venit...]
[orice fel de sfat e bine venit...]
7 comentarii
Mai cresti pana pe la 18-20 de ani. Stai linistita ca nu ai de ce sa fii complexata, barbatii prefera femeile mai mignione decat pe cele foarte inalte. Eu am 25 de ani, 1, 52 m si viitorul sot are 1, 82. Si nu ma simt deloc complexata!
:) Multumesc pentru incurajari !
Casa de piatra :D
Casa de piatra :D
merci!Daca vrei, te poti apuca de baschet, auzisem ca poti sa mai cresri cativa cm.
Poi alta varianta nu ai!fie sport, fie te multumesti cu ce inaltime ai.Repet, nu ai motive sa fii complexata, sunt atatea femei mici de inaltime care arata foarte bine!
Atunci ar fi bine sa alegi ce e mai important pentru tine. Daca stai in pat sigur nu o sa mai cresti:D
Iti recomand sa inoti cat mai mult, sa te joci handbal, volei... sa stai atarnata la spalier(sau de ce te poti agata).
Bafta si sper sa reusesti!
Iti recomand sa inoti cat mai mult, sa te joci handbal, volei... sa stai atarnata la spalier(sau de ce te poti agata).
Bafta si sper sa reusesti!
Sunt multe persoane cu problema ta..
Totuşi nu văd un motiv de a fi complexată..
Tot ce poţi să mai faci este să mai slăbeşti. :)
Totuşi nu văd un motiv de a fi complexată..
Tot ce poţi să mai faci este să mai slăbeşti. :)
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0E bun aparatul Ab Rocket pentru a face sport?
- 1Cat trebuie sa muncesc pentru un fizic frumos și un abdomen lucrat?
- 1Cum sa îmi fac și eu un abdomen frumos cu ceva pătrățele?
- 4Vreau sa ma apuc de sport.Cum sa ma motivez și sa fiu perseverent cu el?
- 1Cum sa ma motivez sa fac sport și sa mănânc sănătos?
- 1Vreau sa fac abdomene
- 3Vreau sa ma apuc sigur și foarte serios de sport
- 1E buna bara simpla care te ajuta la făcut abdomene?
- 0Antrenament la VibroShaper
- 0Modalități de antrenant