rana pe col f mare
va rog din suflet sa ma ajutati.am avut o rana pe col acum 5 ani si am tratat-o medicamentos.recent in mai doctorul mi-a spus ca rana mea este f mare.imi e frica.am numai ganduri negre gen cancer uterin, etc.mentionez am 24 de ani
2 comentarii
am avut si eu aceasta problema.anul trecut mi s-a facut REZECTIE CU ANSA. este o operatie usoara si nedureroasa si se vindeca repede- dupa aceea nu o sa mai ai niciodata probleme la colon! mult sanatate.
buna si eu am avut rana pe col de 1 an jumate am mers la dr mia dat ovule si dupa tratament am fost la cauterizat rana fiind de marimea unei monede de 5 000 acum ma simt f bine si nu mai am probleme nu te mai gandi la tot raul si mergi la dr si vezi dak poate cauteriza rana pa
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 7col uterin, rana pe col - tratament
- 3vegetatii veneriene, rana col uterin
- 4rana pe col
- 2rog raspuns urgent
- 2rana pe col
- 5rana pe col din nastere
- 6hpv, rana pe colon
- 2cauterizare rana col prezinta risc de sterilitate?
- 3rana pe col vb sa faci dragoste (?)
- 11Colpita trichomoniazica
- 5Rana pe col.. am nevoie de sfaturi!
- 7rana pe col, papanicolau nivelul II
- 4rana pe col
- 2Rana pe colul uterin
- 1daca exista o rana pe col insa fara niciun fel de aspect canceros trebuie cauterizata?
- 1hpv 18
- 0Rana col uterin
- 3Durere la penetrare si rana pe col
- 1Rana pe col/Test PAP modificat /Genotipurile HPV negative
Mai multe informații despre: Rana pe col
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: