Culturism si Proteine
Buna ziua.In urma cu aproape 7 luni m-am apucat de sala, iar acum 2 zile am cumparat o cutie de proteine pentru masa musculara, iar intrebarea mea este:
Este in regula sa iau proteine, am 17 ani si 3 luni.Mentionez ca nu am nici un fel de problema de sanatate in urma cu 1 an am racit la plaman dar nu cred ca are legatura, multumesc.
Este in regula sa iau proteine, am 17 ani si 3 luni.Mentionez ca nu am nici un fel de problema de sanatate in urma cu 1 an am racit la plaman dar nu cred ca are legatura, multumesc.
3 comentarii
Poti sa iei linistit. Vezi sa le iei corect ca sa aiba si efect pozitiv.
Bafta!
Bafta!
Daca vrei sa devii un culturist de permormanta si sa cresti...da poti sa le iei. dar daca te lasi de sala ti se vor lasa muschii... si vei fi la fel ca la inceput daca nu mai gras... parerea mea e ca mai bine cresti natural fara nicio prostie, doar o alimentatie buna si sanatoasa si multa odihna... parerea mea...
Niste suplimente bune pentru masa musculara sunt Metadrol. Le folosesc de 2 luni de zile si am castigat mai multa forta, care ma ajuta sa rezist mai mult in timpul sedintelor de antrenament! Sunt usor d asimilat si nu provoaca efecte adverse. Uite asta e sit-ul de unde le-am luat:-*
Mult spor!
(* modificat de admin)
Mult spor!
(* modificat de admin)
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0E bun aparatul Ab Rocket pentru a face sport?
- 1Cat trebuie sa muncesc pentru un fizic frumos și un abdomen lucrat?
- 1Cum sa îmi fac și eu un abdomen frumos cu ceva pătrățele?
- 4Vreau sa ma apuc de sport.Cum sa ma motivez și sa fiu perseverent cu el?
- 1Cum sa ma motivez sa fac sport și sa mănânc sănătos?
- 1Vreau sa fac abdomene
- 3Vreau sa ma apuc sigur și foarte serios de sport
- 1E buna bara simpla care te ajuta la făcut abdomene?
- 0Antrenament la VibroShaper
- 0Modalități de antrenant