Martisor

01-03-2012
pulberedestele
Nu este medic/terapeut
pulberedestele
Tuturor femeilor de pe forum, atata de incercate de boala si suferinta, le urez sa aiba o primavara mai buna, cu multa lumina, cu multa sanatatesi cu un strop, macar atata, de fericire.Cu stima,
Pulberedestele
15 comentarii
0
01-03-2012, ora 07:15
alecsiaadina
Nu este medic/terapeut
alecsiaadina
Multumim si multa sanatate la toata lumea!
0
01-03-2012, ora 07:52
dorina vasiliu
Nu este medic/terapeut
dorina vasiliu
Multumim

Aceasta primavara sa aduca o speranta tuturor!
0
01-03-2012, ora 12:24
utilizator_24568
Nu este medic/terapeut
utilizator_24568
Am voie si eu aici, chiar daca nu sunt incercata de boala si suferinta?
-))


Multumesc pentru urari!

Si eu le transmit doamnelor si domnisoarelor tot binele din lume, sanatate multa si sa aiba mereu in buzunar o portioara de optimism!

O primavara luminoasa, vesela si plina de sperante!
0
01-03-2012, ora 12:26
calogeropoulis aristia
Nu este medic/terapeut
calogeropoulis aristia
Multumim, pulbere de stele si ciorapel!
0
01-03-2012, ora 15:17
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Multumesc din tot sufletul,
asemenea va doresc si eu.
Doamne ajuta!
0
01-03-2012, ora 15:42
the_eye
Nu este medic/terapeut
the_eye
Multumiri, o primavara frumoasa, cu pace si bucurii, tuturor!
0
01-03-2012, ora 17:26
the eye :)
Nu este medic/terapeut
the eye :)
Eu vreau sa felicit barbatii de pe acest forum. Fie ca noua primavara - sa aduca ceva nou si bun in sufletele noastre - al prietenilor nostri de suferinta, amicilor, iubitilor, cunoscutilor. Frumusete si invierea sufletului nostru impreuna cu trupul.
Multa sanatate, si un strop de fericire macar - cum spune Pulbere de stele- caruia ii multumesc din toata inima pt urari.
La multe primaveri minunate, dragi prieteni !
0
01-03-2012, ora 18:05
Cheyenne
Nu este medic/terapeut
Cheyenne
Multa sanatate tuturor femeilor, caci sanatatea e cea mai importanta si celelalte vin de la sine.
0
01-03-2012, ora 18:43
the eye :)
Nu este medic/terapeut
the eye :)
Multa sanatate si cele mai alese urari pt Mr Nick - ( m. privat )
Imi cer scuze pt intarziere - ( au fost motive obiective).
0
03-03-2012, ora 16:38
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Multumim din suflet pentru urarile frumoase. : )
0
08-03-2012, ora 14:43
k.v
Nu este medic/terapeut
k.v
Ca sa nu mai initiem un alt topic si pt ca d.nul pulberedestele, , ne-a uitat, , atunci eu un trecator nu prea grabit doresc tare mult sa va urez, fetelor, cu prilejul lui 8 Martie:

Fiti sanatoase, vesele si frumoase!

Daca altcineva n-o face, faceti-va voi daruri si cautati sa aveti haruri!

LA MULTI ANI!
0
09-03-2012, ora 22:29
utilizator_115852
Nu este medic/terapeut
utilizator_115852
La multi ani pentru toate fetele frumoase, in special Clara si Aristia !
Multa sanatate si o viata cat mai plina de bucurii.
0
16-03-2012, ora 17:30
pulberedestele
Nu este medic/terapeut
pulberedestele
Nu v-am uitat si nu am cum sa o fac, sunteti colegele mele de suferinta, dar m-am simtit rau, foarte rau...Desi tardiv, La Multi Ani!Pentru toate femeile de pe forum, pentru k.v careia ii cer si scuze, inca o data, La multi ani!
0
16-03-2012, ora 18:26
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Multumim tuturor. : )
0
17-03-2012, ora 10:58
k.v
Nu este medic/terapeut
k.v
@pulberedestele

Urarile sunt binevenite oricind, multumim! imi pare rau ca nu va este bine.
Va trimit un mesaj privat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.