Halucinez.
Buna. Mi s-a intamplat de curand. Am primit un mesaj pe telefonul mobil, pe care, fie spus, imi doream sa il primesc. Cand am sunat expeditorul in legatura cu mesajul respectiv am aflat ca acesta nu trimisese defapt nimic...si cand am verificat nu am avut niciun mesaj defapt.
Imi pot aminti atat de clar cum l-am vazut, ca l-am citit...ce ar trebui sa fac ?
Imi pot aminti atat de clar cum l-am vazut, ca l-am citit...ce ar trebui sa fac ?
1 comentarii
Sa astepti! sa vezi daca fenomenul se repeta, probabilitatea ca mesajul sa fi fost trimis, primit si sters din greseala de tine, iar expeditorul sa nu recunoasca ca l-a trimis, este f.mica, dar exista.
Incearca sa-ti amintesti daca erai sub vreun tratament medicamentos, pot aparea fenomene gen halucinatii, desi ce spui nu prea seamana cu ce am auzit, sau sau citit despre asta.
Nu te grabi a alege drumul spre psihiatrie, e prematur.
Incearca sa-ti amintesti daca erai sub vreun tratament medicamentos, pot aparea fenomene gen halucinatii, desi ce spui nu prea seamana cu ce am auzit, sau sau citit despre asta.
Nu te grabi a alege drumul spre psihiatrie, e prematur.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Eu chiar sunt Antihristul! Lumea asta este o simulare! Pleroma vine!
- 25Somn hiperfragmentat
- 15S-a vindecat cineva prin credinta?
- 2Psiho traumele cronice se pot trata vindeca?
- 0Imi doresc o prietena
- 5Pronoia? Delir paranoid?
- 7Tehnică bombă pentru a elimina tristețea că nu suntem iubiți de fete
- 2Cofeina atacuri de panica
- 7Sufăr de schizofrenie paranoida și am crize ca o sa fiu torturata
- 7Tratamentul psihiatric si gura uscata aproape tot timpul