Fara miros

24-04-2012
simoiu
Nu este medic/terapeut
simoiu
Buna ziua, dupa o raceala am ramas fara miros de atunci au trecut 5 luni si nu stiu ce pot face? Va multumesc !
2 comentarii
0
24-04-2012, ora 09:54
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
un consult ORL
0
24-04-2012, ora 21:09
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
O sugestie : dupa consultul ORL, poti merge si la un homeopat. Un remediu pentru rinita cu anosmie si pierderea gustului este Pulsatilla; numai bine
Adaugă un comentariu / răspuns