Desen pulmonar interstitial accentuat bilateral
Buna ziua.puteti va rog sa imi spuneti ce inseamna.titlul subiectului meu.am facut o radiografie si mi-a iesit asa ceva...plus cord..si aorta in limite normale.!!! rezultat CMA ceva de genu.oare ce inseamna.nu am fost la medic cu radiografia inca..pe mine ma inteapa in partea stanga sub coaste.si simt o sete incredibila de aer.plus k mai mereu stau cu gura cascata...sa pot respira..e groaznic !!astept un raspuns
4 comentarii
raspunde cineva pe forumul asta?postez la fiecare 24 de ore..
Salutare. Ai aflat cu siguranța răspunsul la întrebarea ta. Poți împărtăși aici?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1Radiografie plamani
- 2Radiografii pulmonare
- 1Radiografie pulmonara
- 2Radiografie pulmonara
- 4Rx plamani - explicat pe intelesul meu
- 1Radiografie Pulmonara
- 0Pneumologie - in ultima vreme respir mai greu si simt mici dureri in spate
- 0Radiografie plămâni.
- 1Interpretare radiografie plămâni
- 0Interpretare radiografie pulmonara si simptome
- 0Rezultat al unei radiografii la plămâni?
- 2Radiografie pulmonara
- 1Hil drept mărit
- 0Interpretare radiografie pulmonara
- 02 radiografi pulmonare
- 0Interpretare radiografie pulmonara pe înțelesul meu
- 0Radiografie pulmonara
- 1Radiografie pulmonara
- 0Interstitiu pulmonar accentuat infrahilar bilateral
Mai multe informații despre: Radiografia pulmonara
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: