ce ma sfatuiti..
Buna ziua!Acum 2 saptamani am facut un chiuretaj in urma unei sarcini oprite din evolutie..specific ca aveam 12 saptamani dar sarcina era oprita din saptamana 8, deci o luna am stat cu bb mort in mn.Nu am avut dureri nici sangerari doar ca m-am pomenit cu o scurgere maro si am mers la urgenta unde, la ecograf mi-a confirmat cele spuse mai sus.A urmat chiuretajul dupa care am ramas cu dureri ca la cm.Asistenta mi-a spus ca totul e ok si ca trebuie sa astept 40 zile, sa-mi vina primul cm si pe urma pot ramane iar gravida..voi ce parere aveti????vreau sa imi explice cineva ce fel de chiuretaj(avort )a fost...Eu am mai pierdut o sarcina anul trecut dar acela a fost cu sangerari si dureri mari iar medicul mi-a spus sa stau macar 3 luni sa ma recuperez.Astept cu nerabdare raspunsurile voastre...Sa aveti o zi linistita.
1 comentarii
Alooooo acest forum este inchis temporar sau doar eu ma confrunt cu asemenea problema???:)))
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Amețeli - cauze probabile
- 2Migrene 4, 30 dimineata
- 0Cat se ia Molekin Imuno?
- 3Protocol donare sânge 2008
- 9Transpirație excesiva in timpul atacurilor de panica
- 2Tratament pentru sedentarism
- 1Beta hcg- pot avea incredere?
- 0Lista analizelor de sange care trebuie sa se faca anual
- 2Rivotril de 0.5 mg pentru insomnie
- 1Transpir foarte mult si miros neplăcut aproape tot timpul