nas infundat
de cateva zile tot am nasul infundat, am luat NAZOMER si dupa ce pun cate o picatura in fiecare nara ma ia durerea de frunte si ochii si nasul tot infundat ramane nu stiu ce sa mai iau ma deranjeaza rau starea asta de nas infundat
6 comentarii
secretia nazala e ushor purulenta?Ar fi posibil sa ai o sinuzita?
secretie am dupa ce dau cu nazomer dar daca e purulenta nu stiu :( dar daca e sinuzita ce ar trebui sa iau?
pt. sinuzita...ooofff..Antibiotic la greu, antiinflamator sau, in caz mai extrem punctie.:-(
ms mult pt raspuns si sti cumva cam ce fel de antibiotic ?
cam tarziu vine raspunsul meu..:-( Eu am folosit Augmentin, tablete si ketonal+aerius.
nu-i nici o problema, am luat Ospen si mi-a mai trecut :) ms mult pt raspunsuri
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Hipersalivatie
- 3Sangerari nazale de vreo 2 zile cand suflu nasul
- 1Limba alba uscata
- 1Pata Rosie pe cerul gurii
- 0Sept perforat
- 1Surzire neurosenzoriala brusca
- 1Ajutor! Adenopatii multiple!
- 2Tinitus după o răceală de 4 zile
- 1Hiperpneumatizarea celulelor mastoidiene
- 4Posibilă rinită atrofică sau inceput de perforatie sept nazal?