am un san umflat

13-08-2008
danutz_8
Nu este medic/terapeut
danutz_8
am si eu o problema... sunt baiat am 16 ani 1.91 M 76 KG... fac baschet de 5 ani... am observat ca sanu stang imi este mai umflat decat cel drept... mi se pare ca am ceva prin inauntru... poate suna hazliu dar nu stiu... e un semn normal ? ce e de facut? va rog raspuns
2 comentarii
0
13-08-2008, ora 00:00
danutz_8
Nu este medic/terapeut
danutz_8
poate fi de la faptul ca folosesc foarte multe mana dreapta la aruncari batut mingea toate cele...
0
14-08-2008, ora 00:00
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
In timpul pubertatii si adolescentei, se poate intalni o asimetrie mai mare a sanilor care se reduce pe masura ce se apropie sfarsitul adolescentei;numai bine
Adaugă un comentariu / răspuns