Lipsa aer
Buna ziua ma puteti ajuta cu ce teste ce analize sa mai fac nu stiu ce am simt ca trag aer greu cateodata trebuie sa ma fortez sa trag aer sa mi revin un oftat puternic sau sa scuip flegma din gat care e alba si lipicioasa in acel moment cand fac oftatu si imi revin se aude o mica trosnitura in spate dupa imi revin un timp nu pot sa casc cand imi vine parca nu intra aer in timpu acela, ma mai doare deasupra de inima pe la clavicula cand ma fortez sa trag aer si in spate intre omoplat si coloana am fost la orl am facut radiografie la plamani, exudant dupa limba ca am si o limba incarcata, cardiograma, analize sange hemoleucograma completa, vsh nu stiu ce sa mai fac am oftatu asta si nu pot sa casc de 8 luni cateodata mai casc dar ff rar ca nu prea pot si atunci ma fortez va rog daca puteti sa ma ajutati ce sfaturi imi dati va multumesc
5 comentarii
Buna seara,
Va recomand sa va adresati in primul rand unui medic pneumolog sau
pneumoftiziolog. De asemenea, cred ca ati putea fi ajutata si de un
tratament natural, homeopat; pentru prescrierea acestuia este necesara
o consultatie efectuata de un medic cu competenta in homeopatie.
Va recomand sa va adresati in primul rand unui medic pneumolog sau
pneumoftiziolog. De asemenea, cred ca ati putea fi ajutata si de un
tratament natural, homeopat; pentru prescrierea acestuia este necesara
o consultatie efectuata de un medic cu competenta in homeopatie.
Am mai vorbit cu un medic si i am explicat tot si mi a zis ca ar fi vorba de o inflamatie intre foitele pleurale mi a zis ca o sa am senzatia asta toata viata, eu va intreb pe dumneavoastra se poate vindeca ce analiza trebuie pentru a vedea daca este chiar asa va multumesc pt raspuns
0
24-02-2015, ora 11:27
Terapeut Carmen Meresz
Diabet zaharat, nutritie si boli metabolice, TIMISOARA
Buna ziua,
Problema pe care o aveti, se poate datora unor toxine in exces.
Toxinele sunt sub forma de mucus depozitate in caile respiratorii.
Pentru rezolvarea situatie efectuati o anamneza nutritionala completa.
Solutia este tratamentul natural, homeopat.
Sanatate maxima!
Problema pe care o aveti, se poate datora unor toxine in exces.
Toxinele sunt sub forma de mucus depozitate in caile respiratorii.
Pentru rezolvarea situatie efectuati o anamneza nutritionala completa.
Solutia este tratamentul natural, homeopat.
Sanatate maxima!
Mai astept sfaturi ce trebuie sa mai fac va multumesc mult
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Amețeli - cauze probabile
- 2Migrene 4, 30 dimineata
- 0Cat se ia Molekin Imuno?
- 3Protocol donare sânge 2008
- 9Transpirație excesiva in timpul atacurilor de panica
- 2Tratament pentru sedentarism
- 1Beta hcg- pot avea incredere?
- 0Lista analizelor de sange care trebuie sa se faca anual
- 2Rivotril de 0.5 mg pentru insomnie
- 1Transpir foarte mult si miros neplăcut aproape tot timpul