mi-au aparut pe penis niste pete rosii urmate de niste mancarimi si usturimi la urinare
am observat ca de ieri (duminica) mi-au aparut pe penis niste pete rosii urmate de niste mancarimi si usturimi in momentul cand imi fac nevoile.ma rog si de asemenea ma doare cand belesc.intelegeti dvs.si pielea ce inconjoara penisul este umflata.as dori daca se poate sa imi spuneti ce se intampla cu me ce am.sau ce trebuie sa fac si as dori un raspuns cat mai rapid posibil ca sa stiu daca e ceva grav si tre sa merg la doctor pt tratament.astept raspuns urgent si va multumesc...
3 comentarii
Pai, ai avut vreun contact neprotejat sau de ce ai aceste simptome?
da am avut cu prietena mea am facut sex dar o facem de vreo 6 luni si nu s-a mai intamplat pana acuma si la curve sau la alte fete nu am fost.si nu stiu de ce mi-a aparut asta acum.
Ai o boala genitala, mergi fara retinere la medicul tau de familie si solicita un bilet de trimitere la dermatologie, caci fara sa fii vazut nu putem noi sa-ti dam un tratament.Nu o lasa balta caci se poate complica.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Amețeli - cauze probabile
- 2Migrene 4, 30 dimineata
- 0Cat se ia Molekin Imuno?
- 3Protocol donare sânge 2008
- 9Transpirație excesiva in timpul atacurilor de panica
- 2Tratament pentru sedentarism
- 1Beta hcg- pot avea incredere?
- 0Lista analizelor de sange care trebuie sa se faca anual
- 2Rivotril de 0.5 mg pentru insomnie
- 1Transpir foarte mult si miros neplăcut aproape tot timpul